Підкажіть будьласка як позбутися компютерної залежності - вопрос №1446056

Ответы

Добридень, Руслан!  Ви, мабудь, шукаєте однозначну відповідь на ваше запитання, однак це важко зробити з певних причин. По-перше, треба зрозуміти, що Ви маєте на увазі під «залежністю» — це просто ваша велика потреба у грі, чи компьютер позбавляє Вас повноцінного життя взагалі. Також, треба прояснити обставини, за яких ви залучилися до гри, оскільки вони можуть вказувати на причину вашого потягу до гри. Окрім того, треба визначити ваші особистісні риси, що спрятимуть або заважатимуть вашому «лікуванню».
Тому, я Вам дуже рекомендую звернутися за індивідуальною консультацією до психолога, щоб підібрати оптимальний шлях вирішення вашої проблеми.
Ви також можете звернутися за консультацією до мене — я з радістю Вам допоможу. Щасти Вам!