Любовь - вопрос №187833

Я два роки кохала одруженного чоловіка і він вселив мені надію, що ми будемо разом я повірила в його почуття, а зараз мені сказали, що діти в житті найважливіші і зраджувати їх не хочуть, що робити? Чому так боляче?

2 ответа

Ответы

Здравствуйте. «Что делать»- а что вы делали до того как вы его встретили? Продолжайте устраивать свою жизнь… Есть тип мужчин которым для того чтоб почувствовать себя полноценным и потеить свое самолюбие нужно заводить отношения на стороне при этом они никогда не променяют свою семью. Но жизнь продолжаеться, а окончание отношений это всегда больно и неприятно, но это можно пережить. Если вам самой с этим тяжело справиться- пишите, разберемся со всем вместе. Буду рада помочь. Удачи!

хто і що  вам сказав?  схоже що священник...і чи сказали вам те, чого ви до цього  не знали ?

 чи може не хотіли знати .

Христино, біль дається людині для усвідомлення якихось речей  - ви кохали і кохаєте, втім якщо вважаєте що так далі бути не може, то треба щось міняти  з болем чи без болю

 пишіть мені в чат, там поговоримо докладніше