я вагітна,але дуже боюсь одну жінку яка не бажає мені добра та як вирожає свої слова то вона мене проклинає,в мене був вже перший викидиш я боюсь - вопрос №2339127

що б не сталося це в друге.Я знаю що Бог зімною але страх переслідує мене, я постійно думаю про це.Я нівчому перед нею не винна, вона хоче що б я звинила одну людину яка ніби то збила насмерть її дитину та вважає що я бачила це.Але я нічого небачила, я неможу взяти на себе такий гріх і нехочу, як я можу звинити в цьому людину, як мені потім жити?! Отче, чи варто мені цього боятися???? Вже половина вагітності пройшла, я молю Бога що б все було добре.

Ответы

Наталья закажите женщине сорокоуст о здравии на месяц, а вам рекомендую защиту-оберег.