Сәләматсыз ба. Менің сурагым келгені, мен бір ұлмен сқйлесіп жүрдім. Оны жақсы көрдім. олда мені жақсы көрді. қызым болш деп ұсыныс айтты. мен - вопрос №2394325

ойлануға уакыт алдым. ол менен сол беті ол жәнінде сұрамады. маған жазбай жөнді сөйлеспи жүрд. бір күні мен одан сұрадым саган не боп жур деп. ол менен кезднсуин отинди. сойлнспеу жургенимнин себебин кездескенде айтам деди. мен оган ашуланып журдим де кездесуге келиспедим. екеумиз бир аптадай сойлеспедик. шыдамай озим жаздым. ишиимдегинин барин айттым. катты жаксы коретинимди де смспен жазып жибердим. окыды, бирак жауап кайтармады. сол бети менде оны умытуга бел баладым. бираз уакыт отип кетти. казир жигитим бар. бирак бурынгы адамымды али умыты алмай журм. ол мени корген сайын козимен мени андып журед. диско концертте корсе козин алмай андып журеди. казирги жигитим оте тамаша жан. мени жаксы кореди. мен оны жаксы корем деп айта алмайм. сол адамды али умыта алмадым. казирги жигитимди сыйлайм, симпатия бар. бурынгы жаксы корген жигитимди али умыта алмай журм. олда кызык. нестеримди билмим. комектесиниздерши…
1 ответ

Ответы

Уважаемая Жансая!
К сожалению мы не настолько хорошо владеем казахским, чтобы понять, что Вы написали.
Задавайте вопросы по-русски и Вам ответят наши эксперты.
Удачи Вам!