Допоможіть вирішити як вчинити в цій ситуації - вопрос №2636675

Мені 19 років, маю чоловіка, живемо з моїми батьками. У мого чоловіка є алкогольна залежність, коли він приходить сильно п’яний, то починає доказувати, що він не пив…якщо щось не так може підняти руку, а зранку сказати, що я його перша зачепила і що він має право здавати здачу. Багато хто мені казав і кажуть, що ти ще молода і згайдеш кращого…А я чекаю і не знаю що. Ще він дуже прив’язаний до своєї мами, він хоче, щоб у нас було все як вона скаже. Вона каже до мене будь розумніша, хоча його тато, а її чоловік п’є і ще більше. Ми прожили з ним 2 роки і я не знаю що робити. Зараз наші стосунки почали холоднішати, постійні сварки і недовіра один до одного…задумалася про розлучення…не знаю що робити?

Ответы

Наташа, здравствуйте!

Подобные отношения хорошего не принесут. Если Вы готовы жить также как сейчас, то оставайтесь, но запомните — он не изменится!

Рекомендую прочитать про созависимость.

Всего Вам наилучшего, душевных сил и решимости!