підкажіть пожалуста. в мене буває нема місячних по 6-10мис місячних. я стала колоти прогестерон після чого вони начинались. лікарь в червні приписав регулон. попила липень серпень. в вересні і жовтні - вопрос №2649407

проколола прогестерон всі ці місяці місячні були. суть вопроса такий. чи може бути місячні від прогестерона під час вагітності. дякую
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Добрый день, Екатерина.
Нет, не могут.