добрий вечір) справа в тому що я бистро кінчаю. буквально 1-2 хв. другий раз вже десь хвилин 5. алькоголь і презервативи із антисептиком не - вопрос №2756072

допамогають) хочу купити Дапоксетин скажіть чи варто? якщо ні то дайте якусь пораду що мені робити. дякую
1 ответ

Ответы

Здравствуйте.
Рекомендую Вам для начала пройти полноценный осмотр и обследование у опытного уролога-андролога.