Мені 18років. В мене мама інвалід, прикована до ліжка 18років.у тата ушиби в хребті ніде не працює.я працюю і навчаюся.маю хлопця з яким буде весілля, він хоче щоб ми після весілля жили у нього,але - вопрос №2762637

унього мама вредна він один у сім'ї іще його мама живе лише за його кошти.моя мама плаче не хоче мене відпускати, я сама не хочу іти до нього жити. Але він сказав що до мене теж не прийде жити тому що він моїх батьків забезпечувати не буде.що мені робити, я вже запуталася. Мій хлопець дуже ревнивий, я ні з ким не можу заговорити… допоможіть будь ласка… як мені прийняти правильне рішення?
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Добрий вечір, Олено!
Жити краще окремо і від ваших батьків і від свекрухи.
Десь недалеко від батьків зніміть квартиру, зможите ходити до батькіа і допомогати.