Добрий вeчір,у нас вчeра угнали машину,жигуль 6,білого кольору.ав1096см.М.Вінниця. машина стояла во дворі.91 випуску. Підскажіть будь ласка місцe дe вона можe бути? - вопрос №3047880

1 ответ

Ответы

Анна, здравствуйте. Вы задали вопрос в категорию Психология, психологи не гадают. Задать вопрос надо в категорию Эзотерика. Успехов Вам во всем!!!