Чайник що стоит на газовому пальника ,містіт 2л води за температурою 20° С .Для нагрівання води витратили 42г природного газу . Визначити температуру води в чайнику , якщо вода одержала 40% - вопрос №3070687

тепла, якеможе бути видіелено під час повного згоряння цього газу,
1 ответ

Ответы

Эксперты раздела «учеба и наука» помогут Вам, если перенесете вопрос туда.