Постійні сварки з майбутнім чоловіком. Не розуміємо один одного, сваримось із за фінансів наприклад отримав аванс половину забрав собі на відпочинок з друзями. Ми плануємо весілля не він не хоче - вопрос №3262025

збирати гроші. Я вагітна. Як мені себе поводити з ним, манипулировать начинати чи хитрості

Лучший ответ по мнению автора

Карина, здравствуйте!
Вам необходимо обсудить сложившуюся ситуацию с молодым человеком.
Договориться об общих правилах в финансах.
Сам факт такого разговора, как он себя будет вести в нем, до чего вы с ним сможете договориться — это Вам покажет степень доверия и понимания. Ну, и прояснит в целом ситуацию