Доброго дня! Дуже хотілося дізнатися вашу думку з приводу встановлення діагнозу за отриманими результатами обстеження. Мені 41, вага 92 кг (схуднути - вопрос №3484384

ніяк не вдається), ріст 163 см. Відповідно до узи, права частка 1,8*1,15*4,5 V 4,5, ліва 2,0*1,21*4,0 V 4,6, єхогенність звичайна, ехоструктура паренхіми неоднорідна за рахунок чергування гіпо та гіперехогенних ділянок є кальцинат розміром 1,2 мм, цдк кровотік підсилений, перешийок не збільшений, ттг – 1,589, антитіла до тиреопероксидази 159,0, Т3 — 3,15, Т4 – 0,78. Швидко втомлююсь, постійно німіє права рука, особливо пальці, постійно болить голова, миоми матки та кісти, випадіння (плямами) волосся та проблеми зі шкірою, нігтями та суглобами, високий тиск та інколи збій ритма. Допоможіть будь ласка розібратися.

Ответы

Здравствуйте, Наталия!

Нормальное узи и нормальные показатели щитовидной железы.

Щитовидная железа у Вас в норме по УЗИ. Ваши симптомы скорее могут быть связаны с неврологической патологией или с сосудистой. Порекомендовал бы Вам сходить на осмотр к неврологу, обследоваться у терапевта.