Що на мене чекає. - вопрос №3492408

2 ответа

Ответы

Вітаю Вас, Олю!  Кожна людина робить вибір сама.Під тиском, або без… але сама… Тому Вас «чекає» саме те, що ви обираєте, або навпаки не вибираєте хоч могли б… Відповідальність на нас самих. Якщо Ві хотіли б погадати, то потрібно звернутися у розділ Езотеріка. Псизологи не гадають… Всього найкращого Вам!
Добрый вечер, Оля! Этого не знает никто — даже в разделе Эзотерика, для которого, судя по формулировке, предназначался этот вопрос. Наша жизнь полна (не)случайностей, и для того, чтобы увеличить вероятность благоприятных для Вас событий, стоит лучше узнать себя — например, поработав с психологом. Успехов Вам!