Добрый вечер! Розшифруйте пожалуйста результат анализов!Цитологічні дослідження ПАП-тест на основі рідинної цитології Оцінка якості матеріалу - вопрос №3693131

Матеріал задовільний Специфічні інфекційні агенти Гриби, морфологічно подібні з родом Candida spp. Клітинні зміни, не пов'язані з неопластичними процесами Зміни. пов'язані з вагітністю Реактивні зміни Запальні (включаючи репаративні) виражені Висновок: зміни плаского епітелію NILM, (тип ІІ, запальний тип мазка) Висновок: зміни залозистого епітелію Не виявлені Висновок ПАП-теста NILM, (тип ІІ, запальний тип мазка) Примітка NILM — Negative for Intraepithelial Lesion or Malignancy (негативні відносно інтраепітеліальних уражень і злоякісності) Коментарі ПАП-тест методом рідинної цитології (BD SurePath) Заключення відповідно до класифікації BETHESDA SYSTEM 2014

Ответы

ДДобрый день. Ваше исследование свидетельствует о том, что у вас нет раковых клеток в шейке матке  и риск онкологии отсутствует в настоящее время. Но у вас есть воспаление, возможно вызванное грибами. Но обычно в таких ситуациях ещё сдают фемофлор скрин и бак.посев урогенитального тракта для исключения или выявления инфекции и ее лечения. Вы беременны?