Доброго вечора шо у мене шо у чоловіка на статевих органах злазить шкурочкою як пльоночка шо в нього болить шо в мене. Все сталось після того як я лижала в лікарні перелила на себе кипяток і мене - вопрос №3856346

положили в лікарню капали багато і антибіотіки теж давали і після цього в нас случилось таке
1 ответ

Ответы

Здравствуйте. Это же русский сайт, Вы не заметили??? Почему пишете по-своему?