Доброї ночі, бабушка снилась якої уже немає в живих, як вона померала і я її говорила що дуже-дуже люблю. Вона сходила а тоалет по великому і воно по ногах усе.І сьогодні обнаружила що немає кольца - вопрос №4252129

обручального.
2 ответа

Ответы

это говорит о финансовых тратах.которые непредвиденно войдут в вашу жизнь
признак порчи или другого негативного воздействия на вас, нужна диагностика