Сниться мені сон криса мене кусає за руку і ноги.тау больно я не можу от неї одірваться...потом криса приносе гроші і опять мене кусає...я кажу ти мене кусаєш і гроші несеш по 200грн по 100.....потом - вопрос №4341612

дивлюсь на руку в мене появляться на руці якась статуетка тіпа як тату таке якийсь мужик намальований… як в Єгипті
3 ответа

Ответы

Крыса к неприятностям на работе и в личной жизни.
ждите подвох от знакомой…
К вестям