Сміх під час сексу - вопрос №442139

Коли я з чоловіком почали займатися сексом, але зненацька він мене розсмішив і я розсміялася. Сміялася дуже голосно. Після цього ми не можемо займатися сексом. Причина в тому, що у мого чоловіка половий орган стоїть, але йому не хочеться. Появилося безсоння, байдужість до всіх і до всього. Чи можливо це вилікувати?

Ответы

Доброго дня, Катерино! Це питання потрібно обговорювати докладніше, адже важливо: ваш з чоловіком секс. досвід, схожі випадки, тривалість знайомства і т.і. Це краще обговорити в чаті і розробити шляхи виходу із ситуації. вважаю, що не вірно говорити про лікування, т.як усе в порядку, потрібно лише змінити психологічний настрой...

Вилiкувати це цIлком можливо… справа в тому, що смIх сприймаеться на пiдсвiдомостI, як кепкування-звiдси I безсоння,I байдужiсть… треба з ним дуже багато говорити про те, як ви його любите, як вiн дорог вам, як ви можете на нього спиратися, щоб пiдняти його самооцiнку… Мудрiстiвам i мiцних вiдносин! С пов.Олена