У мене таке питання я зробила прививку лікарка спитала чи вживаю щось для розрідження крові я сказала ні , тоді вона каже то може і не треба як у вас йдуть місячні якщо регулярно то добре. Тепер я - вопрос №4545046

переживаю що місячні мають до розрідження крові? І чи потрібно пити щось для розрідження бо я маю лишні кілограми?
Вопрос задан анонимно
1 ответ

Ответы

Ничего не нужно Вам принимать дополнительно.