Добрый день. Если есть возможность прокомментируйте, пожалуйста. Все печально или не очень. Мне 47. Заранее очень благодарна MATKA Шийка матки: довжина 28 мм, товщина 26 мм, неоднорідна за рахунок - вопрос №5360789

множинних (більше 10 шт)наботових та ендоцервікальних кіст, розміром 2-8 мм, ендоцервікс потовщений до 10 мм за рахунок кіст, кровотік не посилений. Цервікальний канал закритий Тіло матки: положення anteflexio, відхилена вправо, контури рівні, чіткі, форма куляста, розміри: довжина 4,9 см, товщина 5,2 см, ширина 5.2 см. Ехоструктури міометрія не однорідна за рахунок дифузних множинних дрібних гіперехогенних ділянок до 2-3 мм. Переважно у порожнині матки віз-ся овальні ізоехогенні однорідні утворення (що по структурі нагадують |міометрій) 13*13 мм (у тілі матки) та 7*9 мм (у дні), з чітким рівним контуром, кровотік не реєструється (FIGO 0-1). У ділянці дні по передній стінці субсерозно аналогічне утворення 15*9 мм, аваскулярне (FIGO 6) По передній стінці у ділянці перешийка інтрамурально нечітко лоцується аналогічне утворення 6*7 мм, аваскулярне (FIGO 4) Ендометрій візуалізується фрагментарно через утворення (вірогідно, міоми), товщина 6,7 мм, лінійний гіперехогенний Зовнішній контур ендометрія рівний. Ехоструктура не змінена. із локалізацією ПРАВИЙ ЯЄЧНИК Візуалізація задовільна. Розташований типово, розмірами 1,9 х 1,5 х 1,8 см, об'єм 2,68 см³.Контури рівні, чіткі, Маточна труба не потовщена, не включає додаткових утворень вільно розташована Фолікули 1 шт, розміром 3,5 мм ЛІВИИ ЯЄЧНИК Візуалізація задовільна. Розташований типово розмірами 2,1 х 1,2 х 1.8 см, об'єм 2,37 см³. Контури рівні, чіткі, Маточна труба не потовщена, не включає додаткових утворень вільно розташована Фолікули 2 шт, розміром до 1,5 мм. ДОДАТКОВІ ЗАУВАЖЕННЯ Рідина в порожнині малого тазу не візуалізується Дослідження безболісне Лімфатичні вузли не візуалізуються ЗАКЛЮЧЕННЯ УЗ-ознаки аденоміозу матки. Багатовузлової міоми матки (у тому числі субмукозної FIGO 0-1, субсерозної FIGO 6 та FIGO 4)

Дополнение автора от 20.12.23 11:10:55
Спасибо. Есть жалобы на боли справа. Распираюший живот. Думаю это аденомиоз дает боли? Приливы. Головокружения. Общее состояние плохое. Усталость, плохой сон. Ночью просыпаюсь через каждые, примерно, 2 часа.
2 ответа

Лучший ответ по мнению автора

Здравствуйте, Юлия!

Матка нормальных размеров.
Имеются 3 миомы матки небольших размеров. Яичники нормальных размеров.
По узи картине имеется аденомиоз.

Если есть жалобы, то необходимо это лечить. Если жалоб нет никаких, то только наблюдать.

Лучший ответ по мнению автора

Другие ответы

Здравствуйте, Юлия. Вы опубликовали так много данных, но так и не сформулировали чётко свой вопрос