Понос у котика - вопрос №563996

Котику 2 місяці. Після того як ми його до себе взяли почалась блювота і понос, водили до ветеринара, зробили укольчик від блювоти, прогнали бліх, прийняли таблетку від глистів, прописали гель для шлунка. Два дні все було добре, потім почався знову понос, посадили на дієтуу на 4 дні на Інтестинал. По трошки почали перехід на пакети для кошенят. Знову почався понос,сьогодні вже темного кольору. Котик жвавий, бігає, грається і завжди дуже голодний.Також зробили аналізи, чумки не знайшли, ніякої інфекції немає. В чому можу бути причина і чи варто знову везти до ветеринара? Дякую.

Ответы

До ветеринара варто знов повезти. Найбільш вирогідною причиною такого розладу ШКТ є все ж таки паразитемія (глисти), або не раціональне харчування. Спробуйте або більш сбалансований корм (не Віскаси и подібне, а нормальне харчування типа Royal Canin, Ямс та інші), або дієту (м ясо обов язково виморожене не меньш 3х діб, якщо сире даєте, не можно курку, або птицю- яловичину тільки), виключите молоко, можно сир не жирний, в ветаптеці є в продажі лактобіфід (краще спец. використовувати, не той, що для людини), можна подавати, для нормалізації мікрофлори кишківника, мінімум 14 діб.

Причиной поноса могут быть одноклеточные кишечные паразиты — простейшие. Ваш ветеринар может провести исследование и определить их наличие. Если никакой причины ветеринар не находит (вирусы, бактерии, глисты, простейшие), возможно, это остаточное воспаление кишечника после перенесенной инфекции. В любом случае решение о тактике лечения должен принимать ветеринарный врач. Вы можете лишь попросить его провести все необходимые исследования, чтобы докопаться до причины.