тонзеліт - вопрос №619351

розшифруйте будь ласка аналіз...і хоч коротко напишіть що в нормі а що ні… здавала їх так як у мене   цілий місяць дуже крутить тіло(ломота) також маю хроніч тонзеліт ревматолог пояснює причину саме в ньому… в понеділок маю йти до лікаря але хотілось б вже знати хоч приблизно… буду дуже вдячна… мені 23роки
 кардіо-ревматоїдні маркери:

антинуклеарні  антитіла(ANA)-0,40 (норма-0,0-1,0 індекс)

антистрептолізин «О»-130  (норма-200 МО/мл)

антитіла додвохспіральної ДНК-3,2 (норма-0,0-25,0 Од/мл)

антифосфоліпідні  антитіла lgG-3,2 (норма-0,0-10,0 Од/мл)

антифосфоліпідні антитіла lgM- 2,6 (норма-0,0-10,0 Од/мл)

імуно-ферментні дослідження-клітиний і  гуморальний імунітет:
циркулюючі імунні комплекси(ЦІК)- 19,00 (норма- 10-108)

1 ответ

Ответы

Здравствуйте!

Приведённые показатели в норме.