підкажіть - вопрос №767487

скажіть будьласка, я ще з дитинства почала відалятися від людей я немала подруг, мені зараз 19років, я скожнем днем відаляюся від всіх людей я ніби в своєму закритому світі від людства мені страшно, а ще я надімною в дитинстві цкували одногрупникиказали що я страшна і тепер коли мені 19р, я немаю ні друзув і нехочу мені здається що всі людидурні, я немаю хлопця і немала бо їм потрібно лиш одне це переспати чому я неможу найти таких як я некурячих непючик вотки простих друзів ,. може проблема зі мною

Ответы

Здравствуйте, Вика!

Да нет, это не только Ваша проблема. Вы правы — нельзя опускаться до того, чтобы «брать то, что лежит поближе». Я думаю, Вы достойны большего — действительно сильных чувств и хорошего человека, который бы Вас не только любил, но уважал бы и ценил. Если таких нет в Вашем городе — поезжайте оттуда вон! Мир большой!

Но сначала Вам стоит подробней поговорить с одним из психологов на тему Вашего отношения к людям вообще. Если Вы оставите это как есть — Вам в любом другом месте будет так же плохо, как и здесь.

Удачи!

Віка, напевно перш за все, потрібно відпустити минулі образи, пробачивши образників, та змінити своє ставлення до інших. Адже не всі однакові, не можуть бути всі люди поганими, є і багато хороших.

З пов. Олександр.

Доброго вечора, Віка. Скажіть у якому віці Ви почали віддалятися від людей і що передувало цьому?