Добрий день! Дайте пораду, будь-ласка!... - вопрос №834308

Добрий день! Дайте пораду, будь-ласка! Нещодавно посвариласьз чоловіком, підняв руку, вигнала з дому. Це вже далеко не вперше. Думала зрозуміє, вернеться. Раніше таке було, я складала речі, виганяла, він прихлдив, мирився і жили далі. На цей раз аналогічно склала речі, дзвонила, просила забрати, а він перестав дзвонити і мовчав. Думала допоможе, вибачиться, а він прийшов, забрав речі і сказав насбільше нема і що не любить. У нас мала дитина, допомагає мало, майже не приходить, 3 рази за місяць. Він молодий, сказав, ти виганяла, ниточка і бірвалася. Я дійсно вела себе хахливо, істеричила, обзивала. Але і він не беріг і не цінував, вертався пізно, а я дзвонила, сварилася, принижував, 1 рік назад і руку почав піднімати. Живемо 4 роки, мені теж 23, тільки зараз усвідомила, що не цінувала. І виню у всьому себе, не вірю, що він, який недавно казав, що любить, а я давно мовчала, так легко мене віддав. Як змиритись і вийти з депресії? Нічого не хочу, тільки він в голові, Може, він давно не любив, а тільки звик. Вибачте за довгий монолог, але допоможіть, бо так не можу далі, вже ночі не сплю, а в мене дитина.

1 ответ

Ответы

Здравствуйте, Наталья. Муж и не рвался домой потому, что дома его ожидали ссоры, пилеж и обзывания. Дальше — больше...

Сейчас вряд ли получится наладить отношения, но проанализировав свои действия, которые и стали провоцирующим фактором, постарайтесь их исключить. Перестаньте оскорблять и обвинять его во всем. Когда супруг увидит изменившееся отношение, тогда и будет возможность восстановить отношения и семью. Ну а одними слезами, как понимаете, горю не поможешь.

С ув. Александр.