Доброго дня мені потрібна порада... - вопрос №842677

Доброго дня. мені потрібна порада з моїм хлопцем. Він в мене зовсім не романтична людина, я не говорю там про сюрпризи, чи подарунки і т ін., я говорю, про поцілунки, обнімити, а коли ми в компанії то зовсім і не гляне в мій бік......і пожаліти він зовсім не вміє… я вже не можу… яка моя поведінка підштовхне його на це...?..що мені робити..?.. казати я йому кажу,,,,(. він каже що зміниться)… але це близько не так допоможіть, порадьте......

1 ответ

Ответы

Доброго дня, Мар1я!

Пошукайте як1сь-бо гарн1 риси вашого хлопця. Зви1сно, в1н не дуже емоц1ональний.  Але ж, чолов1к1  не так1 лаб1льн1, як ж1нки.  Може, в1н над1ний? Або м1цний?  Чи — сексуальний? Як1 в нього привабливи риси?