Доброго дня! В моєї дитини десь у 2 рочки під правим очком зявилась червона цяточка , схожа на судинку, що лопнула. Дитині вже майже 5 років. Ця... - вопрос №1018979

цятка, можна сказати, майже не змінилась. Інколи більш червона, інколи менш червона. Взагальному її розмір десь 1- 1,5 міліментра. Що це може бути? Я хвилююсь...

Ответы

скорее всего ангиома....