моїй сім*ї приходить кінець, нема сил боротися.Ми з чоловіком 3 роки разом, а одружені лише рік, він в мене військовий, весь час чекаю його, хочу від... - вопрос №1108515

нього багато, а отримую навпаки, каже я йому нерви псую… в нас є дитина… я його дуже люблю. Ну і він мене… ніби… не хочу його втрачати… я його часто кидаю… сьогодні сказала що завтра подаю на розвід а він погодився і відключив свій телефон…
1 ответ

Ответы

Мария, здравствуйте. Вы его любите и он Вас, у Вас есть ребенок. Научитесь идти друг другу на компромисс. Он военный и у него мало времени, проявите женскую мудрость, для сохранения семьи. От всей души, желаю Вам — УСПЕХОВ и ВСЕГО САМОГО НАИЛУЧШЕГО!!!