На 10мм від зовнішнього вічка ізоехогенний отвір 14х6мм. Що це? - вопрос №1285071

Ответы

Доброго дня.
Ви не вказуєте навіщо дослідження, які є кліничні симптоми чи яку хворобу підозрюють, обстежуючи. Порожнина носа через особливі отворивічка – сполучається з навколоносовими пазухами, то Ви просто вказуєте, що навколо такого отвору єще отвір- це може бути і нормою(як варіант особливостей розвитку) і результатом втручань медичних, і патологією, яка впливає на схильність до захворювань лор- органів і тому подібне.