Доброго дня.Прошу поради,думки..я не можу чи не вмію контролювати свої емоції,я постійно зриваюся на всіх,всі мені не подобаються,вони мене... - вопрос №1289227

дратують, я всякі дрібниці помічаю, а потім нервую із за них(інколи думаю, що в мене депресія яка продовжується вже 2-3 роки… а то ібільше)… коли стараюся себе стримувати, потом колотить так, тиск, аж руки трусяться, що думаю краще виговорила все… стараюсь з цим боротися але ніяк не виходить на довго мене не вистачає… взагалі чоловік в мене спокійний, нормальний… взагалі нервувати мені посуті немажє із за чого… але нервую, абсурд(підскажіть в чому причина, як з цим справитисчя… я боюся з такими нервами, що далі буде зі мною… завчасно Вам дякую)

Ответы

Здравствуйте, Ирина. Вот причину непосредственно и нужно найти. Вы пишите, что данное состояние продолжается 2-3 года. Постарайтесь вспомнить, что происходило 3 года тому в Вашей жизни? Когда впервые заметили за собой данные проявления? Что предшествовало этому? Определив причину, ее и нужно проработать, а также, освоить альтернативные техники выплеска негативных эмоций.