Мене з Назар познайомився з дівчиною закордоном на роботі,якось перші дні знайомства не замічав іі або не хотів якигось стосунків,але після тижня часу вона мені почала більше подобатись,і ми почали з - вопрос №1474309

Ответы

заходя на русскоязычный ресурс пожалуйста пишите на языке установленном по умолчанию