Добрий день.Що мене чекає з моїм чоловіком розвід чи перемиря. - вопрос №1571712

Ответы

Доброго дня, Люба! Перемир'я чи розлад — все це залежить від того, що Ви з чоловіком хочете від вашого шлюбу. Можна докласти зусиль та спробувати налагодити відносини, а можна бути впевненим у тому, що ваш шлюб вже не має жодних перспектив. Тож, спробуйте подумати, які у вас є очікування, також спробуйте прояснити очікування вашого чоловіка.
Якщо ви дасте другого шансу вашим стосункам, тоді зверніться до психолога по допомогу, щоб розібратися у тих проблемах, що  руйнують ваш шлюб.
Якщо знадобиться допомога, Ви можете звернутися до мене за консультацією. Щасти Вам!

Скилкова Ирина