Якщо хлопець з яким прожили 2.5 роки стоїть і дивиться як інший чоловік принижує і б*є його дівчину. Вважає що потрібно вирішувати все розмовами. Як... - вопрос №1602692

пробачити йому синці на свому тілі? Як пробачити позор який бачили всі сусіди чи варто з ним жити далі?

Ответы

Я думаю, что ответ на этот вопрос вы уже знаете и сами…
Здравствуйте, Наталия. Простить не сложно, сложно вновь поверить человеку. Сможете теперь ему доверять?