Доброго дня! В мене виникла проблема адаптаціі в садочку! Моій дитині дівчинці 2,5 рочки перші три дні в садочку пройшли просто чудово по 3 години залишала могла гратися, вихователі хвалили казали - вопрос №1654776

щоб вже на сонний час почала залишати.Але на 4-й день захворіли і затяглося на 1,5 неділі. Вийшовши з лікарняного дитину наче підмінили плаче просто істерика в садочок не хоче. В групі падає на пол і плаче нікого не слухає. Зараз залишаю на 40 хв і весь цей час вона плаче там. Не знаю що й робити мені здається вона ніколи не звикне. Порадьте будь-ласка як бути?
0 ответов
Вопрос закрыт

Наталья Павлова