Зловживання владою - вопрос №173369

Прошу допомоги Куровський. Сесія сільської Ради с. Калагарівка Гусятинського р-н Тернопільської обл. вилучила в нас частину землі із приватизованої земельної ділянки ігноруючи:-- Конституцію України.—рішення Конституційного суду Укр. – рішення Вищого господарського суду Укр… – З.К.У.—рішення сесії с. Ради від 01.04.94 р.—самостійно змінивши статус землі. Після моїх як мін.100 написаних заяв на протязі року ,-- питання в Терноп. обл. не рішається.І в селі, районі, області складається враження ,-- що найвищим органом нашої влади вже не Конституційний суд Укр. та Конституція Укр.,-- а сесія с. Ради села Калагарівка ,--яка відмінила рішення вищеперечислених, тому і район, область не в силі ні опротестувати ні відмінити рішення сесії с. Ради села. Це унікально — надзвичайна ситуація, яка в Україні не має аналогів, тому, що контролюючий орган, який но займеться розглядом цієї справи, а головуючий сесією зразу пише (пояснення) – і рік часу в Тернопіль. обл це питання не рішається. Підтверджуючі документи при потребі додам. Прошу вас – висвітліть цей матеріал в ЗМІ тел.0977252311

Ответы

Вы задали вопрос на сайте,  где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу http://www.newlegal.ua/