ва дні кашляє і трішки нежить. Лікар сказав легені чисті трішки горло червоне і лізуть зуби. Виписав нам такі ліки: сінорм, резістол, афлубін, інтерферон ( в ніс капати), суха мікстура від кашлю, - вопрос №2670695

лоратадін, орасепт, та (лізак+септефріл+кальцій глюконат)розтовкти і давати на пустушку. Деякі ліки можна давати після року а сінорм взагалі після 3 але вони на травах. Скажіть будь ласка чи правельне лікування. Чи не забагато ліків? Дякую
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Здравствуйте Надежда.

Вы не указали возраст ребенка. Действительно препаратов много для лечения обычного ОРВИ. Но доктор осматривал ребенка и ему видней. Не указали так же, какая температура у ребенка на протяжении дня.