Доброго дня! Я закінчила університет, факультет післядипломної освіти за спеціальністю "інформатика". І проблема полягає в тому, що нам не видають дипломи, бо вони забули нашу - вопрос №2957823

спеціальність, коли продовжували ліцензію. Натомість дають такзвані "тимчасові дипломи", за які потрібно ставити підпис у "книзі видачі дипломів". Чи можна ставити підпис у тій книзі, чи мають тимчасові дипломи юридичну силу і чи є надія, що ми отримаємо нормальні дипломи? Дякую!
2 ответа

Ответы

Здравствуйте!

Вы задали вопрос в категорию «Психология», но для получения ответа на этот вопрос вам нужно его задать в раздел «Юриспруденция» - http://www.liveexpert.ru/topic/law

Галина, здравствуйте. Вы задали вопрос в категорию Психология, психологи не рассматривают подобные вопросы, задать вопрос надо в категорию Юриспруденция. От всей души, желаю Вам — Успехов и всего самого наилучшего!!!