Як зберегти сімю. - вопрос №311292

Я замужем один рік, мій чоловік раньше був жинатий і має троє дітей но вони не живуть разом, діти живуть з мамою але вони приходять кождої дві неділі навіщати його, він платить на них аліменти і дуже багато, но проблема в тім що він їх більше любить і слухає чим мене.Як я їм щось скажу, наприклад по пребирати то він зразузлоститься і мене виганняє і не хочить більше бути зі мною.Я незнаю що робити і як поступити.

Ответы

Надія, добрий день! Мені здається, що Ваши ревнощі до чоловікових дітей спонукають Вас провокувати ці суперечки. Поясню, що я маю на увазі. Діти приїхають у гості раз у два тижні, так чому вони мают прибиратися у Вас у домі, якщо Ви там господарка. Не треба своє незадоволення тім, як усе склалося перекладати на дітей. Я би Вам порадила по-перше, обговорити з чоловіком, як Ви маєте себе поводити з його дітьми, по-друге, зайнятися з псіхологом своєю самооцінкою, щоб не перейматися думками, про то люблять Вас чи ні. Звертайтеся на консультацію, допоможемо.

З повагою, Оксана Станіславівна