Добрий день. З підліткового періоду була весь час жирна шкіра, прищі, зникли до 23 років, періодично з являлись поодиноко, після 32 років колір шкіри на обличчі почав змінюватись, на червоний, дуже - вопрос №3253310

відрізняється шкіра на обличчі від шкіри на тілі, шкіра стала на обличчі бугристою, дуже багато підшкірного сала, широкі пори, шкіра ніби поїдена, на грудях також пори чорні, прищі, на спині теж, шкіра суха тільки на ногах, скрізь дуже жирна. Проколола курс імуностимулятором, десь на місяць прищі зникли, потім знову з явились, користувалась маззю Акне Стоп, серією Стоп Демодекс, результату немає. Як можна допомогти моїй шкірі стати здоровою?

Ответы

Вам потрыбно до дерматолога через терапевта. У вас э проблема з тиском, який наганяэ таку зміну. Також є нервовий вплив на організм в цілому.