Киев

Громадяни будинку 34 по вулиці Симоненка м. Тернополя звернулися з колективною заявою до місцевого суду. В заяві йшлося про порушення екологічних норм при здійсненні своєї діяльності ТОВ " Чисте - вопрос №3480154

життя", а саме: з відкриттям хімчистки в мікрорайоні, де знаходиться відповідне товарисьво різко збільшився ріст захворювань у дітей та у дорослих на ГРВІ, хвороби дихальних шляхів незалежновід пори року. Громадяни вимагали припинення діяльності відповідного підприємства або усунення шкідливого впливу його діяльності на здоров'я громадян відповідного району. Яке рішення має прийняти суд? Яка відповідальність керівництва ТОВ? Відповідь обгрунтуйте.

Ответы

нетактовно ставити запитання мовою, не загальноприйнятому на сайті, задайте своє питання мовою сайту, або вивчайте юриспруденцію самостійно зрозумілою вам мовою.