Доброго дня.В мене така проблема,мама постоянно до чогось придирається, я хожу зараз на роботу і сама на себе заробляю. Недавно було в мене день народження, я попросила маму щоб відсвяткувати в кафе - вопрос №3611102

, вона сказала що оплатить сама все і тоді пізніше коли будуть гроші вона мені купить подарунок бо 20 років кругла дата, на день народження хлопець мені зробив пропозицію було все дуже гарно квіти обручка.день народження пройшло я кажу мамі Давай ці гроші що мені дали я віддам в кафе за стіл, а вона каже ні це хай мій буде подарунок. Крч давали які гроші воне в мене їх позичила 2000 грн а 1000 забрав тато бо в них зараз погано з фінансами… Я мамі якось сказала щоб вона дала трохи грошей бо хочу купити подарунок хлопцеві, вона почала плакати і кричати що я їм випоминаю за гроші. Потім тато взяв розпакував картину яку мені подарили на день народження і хотів її повісити на стіну, я сказала що не хочу щоб її вішали тому що вона припаде пилью я зроблю в себе ремонт і повішу в кімнаті, він почав кричати я насварилась на нього, мама почула почала кричати що я істеричка, щоб хлопець робив сватання і я вйобувала від них,і щоб забула про їх сущіствованіє.
1 ответ

Ответы

Добрый вечер, Ксения! Послушайтесь совета и съезжайте. Наша жизнь полна (не)случайностей, и для того, чтобы увеличить вероятность благоприятных для Вас событий, стоит лучше узнать себя — например, поработав с психологом. Успехов Вам!