доброго вечора. Я уже живу з Чоловіком 5 рік 3 роки ми розписані, 2 дітей але ми не повінчані і мене турбує цей вопрос ми постійно сваримося через це він не хоче він змінився не знаю чого ми - вопрос №3648752

постійно злість зганяємо на дітей тобто( гойкаємо) він робить до ночі на роботі не везе. незнаю чого в нас так є через що ми не можемо жити в Благодаті через цей гріх?
2 ответа

Ответы

Добрий день.
Якщо ви перша дружина і він перший чоловік, то вінчані ви чи ні це шлюб від Бога. Тому розберіться в чому проблеми. А якщо потрібна допомога зверніться до будь-якого нашого психолога.
Добрый день, Богдана! Этого не знает никто — даже в разделе Эзотерика, для которого, судя по формулировке, предназначался этот вопрос. Решать, что делать со своей жизнью, — только Вам самой. Наша жизнь полна (не)случайностей, и для того, чтобы увеличить вероятность благоприятных для Вас событий, стоит лучше узнать себя — например, поработав с психологом. Успехов Вам!