Добрий вечір. Дитина два з половиною роки скаржиться час від часу на головні болі які тривають декілька секунд. І інколи каже що болять очки і сльозяться але теж проходе через кілька секунд. Це - вопрос №4261295

відбувається не разом.
2 ответа

Ответы

Здравствуйте. Вы задали вопрос в раздел Психология. Задайте вопрос в раздел Медицина.

Здравствуйте, Катерина! Психолог не врач и не может оценить состояние.
На сайте есть раздел Медицина https://www.liveexpert.ru/topic/health

Вы можете перенаправить свой вопрос туда, чтобы получить ответ от врача.