Яка маса m1 бруска на столі (див. рисунок), якщо під- вішений вантаж масою m2 =100 г опускається з при- скоренням 0,3 м/с2? Коефіцієнт тертя між бруском і столом дорівнює 0,3. - вопрос №4290991

1 ответ

Ответы

Лиза, здравствуйте!  Свой вопрос вы задали в раздел «Психология». Чтобы вам помогли с решением задач, задайте вопрос в раздел «Учеба и наука».

Желаю вам  правильных решений!