Piramidaning tepalari A, B, C, D nuqtalarda joylashgan. Hisoblang: a) maydon ko'rsatilgan yuz; b) l va ikkala qirralarning o'rtasidan o'tuvchi tasavvurlar maydoni piramidaning tepalari; c) ABCD - вопрос №4342064

piramidasining hajmi. 1. A (3, 4, 5), B (1, 2.1), C (-2, -3, 6), D (3, -6, -3); a) ACD; b) l = AB, C va D
1 ответ
Здравствуйте! Вы направили свой вопрос в раздел Психология.
На сайте есть раздел Учеба и Наука https://www.liveexpert.ru/topic/study Вы можете направить свой вопрос туда.
По мнению автора лучший ответ отсутствует.