Три дні відчуваю біль в області скроні, біль в щелепі при стисканні зубів, трохи віддає у вухо - вопрос №5482033

Ответы

Добрий вечір.

Біль у скроні, щелепі з іррадіцією у вухо при стисканні зубів може бути викликано дисфункцією скронево-нижньощелепного суглоба. Щоб точно дізнатись причину вашого стану — рекомендую вам звернутись у лікарню для огляду. Можливо вам призначать додаткові інструментальні методи дослідження, щоб подивитись стан суглоба та звязок. Тактика лікування підбирається індивідуально з урахуванням особливостей зубощелепної системи та причини розвитку порушень.

Бережіть себе!