Нічого не хочеться робити не... - вопрос №694768

Нічого не хочеться робити не можу нічого нормально зробити, все надоїло, неможу нормально розмовляти з людьми, нехочу нікуди виходити здому

Ответы

Андрей, Ваша «депрессия» больше похожа на накопившуюся агрессию. На фоне запрета на её выражение.
Эмоции это очень важная составляющая нашей жизни. Они не поддаются контролю, можно лишь научиться приходить к компромиссу — выражать их адекватно, так, чтобы не вредить окружающим людям. И не подавлять  в себе.
«неможу нормально розмовляти з людьми» — для этого есть причина. Возможно накопилось раздражение в адрес окружающих.
«нехочу нікуди виходити здому» — и для этого есть причина. В чём она, поможет разобраться психолог. Решайтесь на диалог.
С уважением.

Вітаю, Андрій. Повинно бути щось, що вплинуло на Вашу психіку, щось, що спровокувало такий стан, якась причина. Вибиріть психолога до душі і все йому роскажіть у всіх подробицях. Він поверне Вас до життя. Всього Вам найкращого.