як повідомити батькам що я... - вопрос №695253

Як повідомити батькам, що я переїжаю до хлопця жити (мені 18 років), і щоб батьки менше кричали,  не влаштовували істерики, і головне, щоб відпустили?

1 ответ

Ответы

Здравствуйте, Анжелика!

Самое надежное — это выйти за парня замуж, сыграть свадьбу — Ваши родственники, думаю, будут только рады. А уходить из дома к сожителю — это не очень красит девушку — они подумают, что они Вам надоели и Вы хотите от них побыстрей избавиться — а это обидно.

Удачи!