любов - вопрос №108807

що робити, хлопця посадили в тюрму. незнаю шо робити чикати чи ні, я сумніваюсь

2 ответа

Ответы

важко щось сказаты не знаючи нюансiв, а вони важливi. ви ж задаете це питанння — значить е конкретнi  сумнiви, значить не так все було гладко у ваших стосунках. можливо i любовi нiякоi не було, а просто союз. подумайте, порадьтеся. Выбiр за вами. Раджу поспiлкуватыся з психологом в чатi. всього вам доброго!

ще додам хлопець- це хлопець, це ще не чоловiк. задумайтесь.