помогите пожалуйста, текст вот - вопрос №1443628

изображение из вопросаSaskia and Bradley got married one Saturday in June. They had met only one week earlier at a party and had fallen in love. After the wedding, Saskia rang her parents and told them that she was married, and that Bradley had moved into her apartment. They were furious.
Unfortunately, after a few months, their marriage started to go wrong. Bradley had begun to behave very strangely…

Лучший ответ по мнению автора

Здравствуйте, Маша

в данном тексте события изложены не в хронологическом порядке. Поэтому нужно будет указать времена, которые использовались во втором тексте. а его здесь нет.

была рада помочь снова)