в мене проблеми з чоловіком одна особа лізе до нас в сімю я хочу щоб ви допомогли сказали чи ми будем разом чи він піде до ней - вопрос №1504089

2 ответа

Ответы

Здравствуйте, Галина. Если Вы хотите погадать, и полагаетесь лишь на судьбу, стоит обратиться в раздел Эзотерики. Как психолог скажу, если любите, за свое счастье надо бороться, и создать в Ваших отношениях с мужем такие условия, чтобы он сам не хотел никуда уходить. Понимание, умение слышать друг друга, это и есть залог семейного счастья.
Добридень, Галино! Якщо у вашій сім'ї все гаразд, то ваш чоловік не матиме бажання її покинути. Якщо ж у вас є проблеми, які ви не можете вирішити, тоді є імовірність, що він шукатиме чогось на стороні. Спробуйте налагодити відносини таки чином, щоб у Вас не було сумнівів щодо того, чи щасливий він з Вами. Можливо, Вам для цього знадобиться повноцінна консультація психолога. Щасти Вам!